Adasiówka

Okolice


Gliczarów Górny- to jedna z najwyżej położonych miejscowości na Podhalu i w całej Polsce. Wysokie położenie i widok na całe Tatry i Podhale powodują, że do Gliczarowa Górnego przyjeżdża wielu turystów.  Regularnie co roku organizowane jest wiele imprez kulturowo- ryzrywkowych.  W Gliczarowie jest wiele atrakcji min. Parafialny kościół wybudowany w stylu góralskim, wiele tras wypadowych w góry oraz tras spacerowych.


Bukowina Tatrzańska- miejscowość jest położona u stóp Tatr, centrum narciarstwa, dysponująca 10 kolejami krzesełkowymi i 30 wyciągami narciarskimi. Miejsce nieskażonej przyrody, czystych wód, gorących term, licznych tras wspinaczkowych, szlaków turystycznych, gościnnych kwater i wybornej kuchni regionalnej, miejsce styku trzech kultur: podhalańskiej, spiskiej i romskiej, żywego folkloru i tradycyjnego rzemiosła.


Biały Dunajec-  to niewielka malownicza górska miejscowość, położona w zdłóż potoku od którego wzięła swoją nazwę. Swoją popularność zawdzięcza nie tylko dzięki basenom termalnym- Termy Podhalańskie, ale również swojej lokalizacji. Pobliskie wsie jakie znajdują się Białego Dunajca to Gliczarów Górny i Dolny, Sierockie i Leszczyny. Biały Dunajec to wspaniała baza wypadowa zarówno zimą jak i latem.